Przyłącz się do akcji - "Rodzina Rodzinie"

 WYCHOWAWCY KLAS I - III

NAUCZYCIELKI EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

mgr Katarzyna Tomasik - klasa I A o profilu sportowym (pływanie)
mgr Małgorzata Grisgraber - klasa I B

 

mgr Dorota Siekiera - klasa II A o profilu sportowym (pływanie)
mgr Dorota Szarska-Kuśmierczyk klasa II B
mgr Beata Turczyn klasa II C w zastępstwie mgr Anna Znyk

 

mgr Małgorzata Maciejewska-Mędry - klasa III A o profilu sportowym (pływanie) 
mgr  Marzena Albrecht klasa III B
mgr Beata Woźniak - klasa III C 
mgr Marzena Więcek - klasa III D

WYCHOWAWCY KLAS IV - VI

mgr Katarzyna Sekścińska (nauczycielka wf) - klasa IV A o profilu sportowym (pływanie)
mgr Maria Sosnowska  (nauczycielka muzyki) - klasa IV B
mgr Dorota Kosacz  (nauczycielka informatyki) - klasa IV C
mgr Iwona Jarosz (nauczycielka matematyki) - klasa IV D
mgr Małgorzata Zwierzyńska (nauczycielka przyrody, geografii) - klasa IV E 

  

mgr Beata Głębska (nauczycielka matematyki) - klasa V A o profilu sportowym (pływanie)
mgr Jolanta Żurańska (nauczycielka języka polskiego) - klasa V B
mgr Beata Pasikowska (nauczycielka informatyki) - klasa V C 

 

mgr Maria Żak (nauczycielka matematyki) - klasa VI A o profilu sportowym (pływanie)
mgr Anna Adamus (nauczycielka języka polskiego) - klasa VI B
mgr Jolanta Bolesławska (nauczycielka informatyki) - klasa VI C

 

mgr Anna Mikuszewska (nauczycielka języka polskiego) - klasa VII A o profilu sportowym (pływanie) 
mgr Agnieszka Szymczak (nauczycielka języka angielskiego) - klasa VII B 
mgr Aleksandra Wdzięczak (nauczycielka przyrody) - klasa VII C

NAUCZYCIELKI JĘZYKA POLSKIEGO
mgr Anna Adamus
mgr Anna Mikuszewska 
mgr Jolanta Żurańska
mgr Aleksandra Drabczyńska

NAUCZYCIELKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO
mgr Elżbieta Janiec KLASY I - III
mgr Izabela Burczyńska

mgr Aneta Rogala
mgr Agnieszka Szymczak
mgr Izabella Cytryniak-Kunka 

 

NAUCZYCIELKA JĘZYKA NIEMIECKIEGO
mgr Dorota Kamasa-Kobza

 

NAUCZYCIELKI MATEMATYKI
mgr Beata Głębska
mgr Iwona Jarosz
mgr Maria Żak 

 

NAUCZYCIEL CHEMII
mgr Jerzy Becker

 

NAUCZYCIELKA FIZYKI
mgr Krystyna Gwizadałła

 

NAUCZYCIELKI PRZYRODY, BIOLOGII, GEOGRAFII
mgr Hanna Sobczak
mgr Aleksandra Wdzięczak
mgr Małgorzata Zwierzyńska

NAUCZYCIELKA HISTORII
mgr Małgorzata Dawidowicz

 

NAUCZYCIELKA WDŻ
mgr Joanna Gabryończyk 

NAUCZYCIELKA MUZYKI I TECHNIKI
mgr Maria Sosnowska

 

NAUCZYCIELKA TECHNIKI
mgr Aneta Szymczak

NAUCZYCIELE PLASTYKI
mgr Maria Oleszkiewicz (URLOP)
mgr Łukasz Handzel

NAUCZYCIELKI INFORMATYKI
mgr Beata Pasikowska 
mgr Joanta Bolesławska
mgr Dorota Kosacz
mgr Beata Tim

NAUCZYCIELKI RELIGII
siostra Lucyna Dłubakowska
mgr Katarzyna Komorowska  

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
mgr Tomasz Bartos
mgr Katarzyna Sekścińska
mgr Włodzimierz Wojciechowski
mgr Monika Bieniek-Szychowska
mgr Krzysztof Marciniak

INSTRUKTORZY PŁYWANIA
mgr Ewa Kadłubiec
mgr Tomasz Lisowski

mgr Maciej Młynarczyk
mgr Magdalena Piątkiewicz
mgr Tomasz Sekściński
mgr Alicja Stepień

TERAPIA PEDAGOGICZNA, PEDAGOG SZKOLNY
mgr Anna Felicka - Dzionek

KONSULTACJE LOGOPEDYCZNE
mgr Beata Woźniak

WYCHOWAWCY W ŚWIETLICY
mgr Anita Byczkowska 
mgr Ewa Skowrońska (URLOP)
mgr Marzanna Kowalska
mgr Beata Mirecka
mgr Katarzyna Stelmaszczyk
mgr Małgorzata Katarasińska 

BIBLOTEKARKA
mgr Małgorzata Mirowska - Becker

 

Zegar

Kalendarium

images

(Kliknij aby wyświetlić kalendarz)

Aktualności


Dzisiaj jest: Piątek
20 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech,
Czechasz, Czechoń, Florencjusz,
Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon,
Teodor

Do końca roku zostało 256 dni.

Odwiedź nas na:

facebook-logo

Do wakacji zostało

63 Dni

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.