Przyłącz się do akcji - "Rodzina Rodzinie"

VI Wojewódzki Konkurs Ortograficzny

Łódzkie Kolorami Malowane” – „ Łódzkie – moja mała Ojczyzna" 
14 grudnia 2016r

uczennica klasy III a – Antonina Zys

zajęła I miejsce

 

orto2CCI20170213 564x800

przygotowanie uczennicy pani Katarzyna Tomasik

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2016"

17 marca 2016r.

W kategorii ŻACZEK otrzymują wyróznienie:

  • Krystian Selder  kl. II a
  • Piotr Piątkiewicz kl. II a

 dyplon 1 465x640

Międzyszkolny Konkurs "Zdrowo żyjemy, bo dużo wiemy!"
15 kwietnia 2015r

uczennice klasy III c – Klaudia Chmielewska i Ada Szymańska
oraz uczennica klasy II b – Sara Szadkowska

zajęły II miejsce

 IMG 0006 (339x480)

(przygotowanie p. Dorota Kosacz, p. Dorota Szarska-Kuśmierczyk)

XII Międzyszkolny Konkurs Ekonomiczny "GROSIK"
marzec 2015r

 III miejsce

 IMG 0002 (333x480)

Międzyszkolny Konkurs "MISTRZ ORTOGRAFII 2015"
25 marca 2015r.

Eryk Raźniewski z klasy IIIc
zajął III miejsce

IMG 0001 (327x480)
(przygotowanie p. Dorota Kosacz)

KOMKURS NA RECENZJĘ ULUBIONEJ KSIĄŻKI
DOM KULTURY "502"

czerwiec 2013r.

Wiktor Labich z klasy IIIa
otrzymał wyróżnienie

Wiktor Labich

(Ucznia przygotowała pani Beata Pasikowska)

XIV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
JĘZYKA ANGIELSKIEGO 

„CHAMPION 2013”

Berenika Serwatka z klasy IIIc znalazła się w gronie dziewiętnastu finalistów konkursu
(Uczennicę przygotowała do konkursu p. Elzbieta janiec)

II WOJEWÓDZKI  KONKURS ORTOGRAFICZNY
"Łódzkie  Kolorami Malowane"

pod honorowym patronatem Wojewody Łódzkiego, Marszałka Województwa Łódzkiego,
Łódzkiego Kuratora Oświaty
"Prawa dziecka kolorami malowane"
11 grudnia 2012r w WODN

Berenika Serwatka klasa IIIc zajęła III miejsce

kolorowa2

(przygotowanie uczennicy pani Dorota Siekiera)

KORESPONDENCJA ŹRÓDŁEM WIEDZY I INSPIRACJI
konkurs przygotowany w ramach kampanii społecznej Łódzkie Czyta 2012
listopad 2012

Marcel Stalka klasa IIIa zajął  II miejsce
w kategorii 7 - 13 lat
za "List do  Św. Mikołaja" inspirowany książką J.R.R Tolkien "Listy Świętego Mikołaja"

Marcel Stalka

(przygotowanie ucznia pani Beata Pasikowska)

MISTRZOSTWA KLUBOWE W TENISIE ZIEMNYM
25 listopada 2012

 IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla klas III
„Grasshopper 2012”

24 maja 2012r.

angielski1


drużyna w składzie Maria Andrzejewska, Zuzanna Kwintkiewicz i Zofia Zbrojewska reprezentowały naszą szkołę w konkursie.

XIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
JĘZYKA ANGIELSKIEGO 

„CHAMPION 2012”

29 marca 2012 roku

Wiktor Chorąziak i Zosia Zbrojewska z klasy IIIa

wzięli udział w pisemnym finale konkursu języka angielskiego

 

 I WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY
pod honorowym patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty
"WIOSNA, ACH TO TY"
18 kwietnia 2012r w WODN

Maksymilian Kubera klasa IIIa

zajął II miejsce w klasyfikacji ogólnej konkursu
oraz


otrzymał wyróżnienie za najładniejszą pracę graficzną

KONKURS EKONOMICZNY
"Grosik"
27 marca 2012r w SP 79

 drużyna w składzie:
Maria Andrzejewska, Wiktor Chorąziak, Anna Kuśmierz i Zofia Zbrojewska
zajęła I miejsce


 

I WOJEWÓDZKI  KONKURS ORTOGRAFICZNY
"Łódzkie  Kolorami Malowane"
7 grudnia 2011r w WODN

III miejsce Zofii Zbrojewskiej



Maksymilian Kubera– wyróżnienie
uczniowie klasy IIIA

(przygotowanie uczniów mgr Dorota Kosacz)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
"Nazywam się Plastuś"
czerwiec 2011r

II miejsce Joanna Myślińska

Zuzanna Karpińska i Aleksander Lisowski – wyróżnienie
uczniowie klasy Ia

(przygotowanie uczniów mgr Małgorzata Maciejewska-Mędry)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
"Pocztówka z naszego regionu"
 czerwiec 2011r

III miejsce Julita Włodarczyk

(przygotowanie uczennicy mgr Jolanta Bolesławska)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
"Śladami Marii Skłodowskiej-Curie"
6 czerwca 2011r w SP 10

II miejsce Alicja Szostek i Julita Włodarczyk

Paweł Czyżewski – wyróżnienie
uczniowie klasy IIIb

(przygotowanie uczniów mgr Jolanta Bolesławska)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA
"Magia Słowa"
 2011r

II miejsce Patryk Linka
uczeń klasy IIIc

(przygotowanie uczniów mgr Beata Mirecka)

KANGUREK MATEMATYCZNY 2011

Jakub Redner z klasy III a otrzymał wyróżnienie
(przygotowanie ucznia mgr Katarzyna Tomasik)

Maksymilian Kubera z klasy IIa - miał najlepszy wynik w szkole w kategorii "Kangurek"
(przygotowanie ucznia mgr Dorota Kosacz)

W tej samej kategorii nagrodę otrzymał również Szymon Oleksiak z klasy IIc.
(przygotowanie ucznia mgr Marzanna Kowalska)

 III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
JĘZYKA ANGIELSKIEGO 

„Grasshopper 2011”

Uczniowie klasy III a: Antoni Boryna z klasy IIIB
Jakub Redner i Michał Krysiak z klasy IIIA
zajęli zespołowo V miejsce

Reprezentacja klas pierwszych

Berenika Serwatka, Tomasz Wąsiński zajęła III miejsce w konkursie sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie Policyjna Akademia Bezpieczeństwa. Zawody odbyły się w naszej szkole a drużyna zajmując 3 miejsce awansowała do finału wojewódzkiego.

Opiekunami byli nauczyciele: T. Lisowski, M. Wroński

VII Mała Olimpiada Przyrodniczo-Leśna

Justyna Król, Emilia Jarzębska, Marta Pejska z klasy IIIc

  zajęły III miejsce.
(przygotowanie uczennicy p. Beata Mirecka)

X Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"Żyj czysto, zdrowo i kolorowo"  w SP 35

Ewa Królkowska z klasy Ib
zajęła I miejsce

(przygotowanie uczennicy p.Dorota Szarska- Kuśmierczyk)

IV OGÓLNOŁÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY

Julia Jaśkiewicz z klasy IIIa

  Zajęła II miejsce.
(przygotowanie uczennicy p. Katarzyna Tomasik)

 II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
JĘZYKA ANGIELSKIEGO 

„Grasshopper 2010”

Uczniowie klasy III a: Monika Dyczka, Jerzy Andrzejewski, Hanna Maraszek

  zespołowo wywalczyli I miejsce
(przygotowanie uczniów p. Elżbieta Janiec)

IV OGÓLNOŁÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY

Monika Dyczka z klasy IIIa

  wyróżnienie za pracę wykonaną w programie graficznym Paint.
Wyróżnienie przyznał zawodowy plastyk.
(przygotowanie uczennicy p. Jolanta Bolesławska)

XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
JĘZYKA ANGIELSKIEGO 

„CHAMPION 2010”

Jerzy Andrzejewski z klasy IIIa

  zajął VIII miejsce.
(przygotowanie ucznia p. Elżbieta Janiec)

VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI I TAŃCA
w SP199

Wojciech Grelewski, Kacper Kotecki, Michał Krysiak,
Mateusz Pel, Jakub Redner i Jakub Szczepaniak
  z klasy II a ,
zajęli II miejsce

 

(przygotowanie uczniów pani Katarzyna Tomasik)

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-INFORMATYCZNY
"Słoń Trąbalski i inni
- czyli zostań ilustratorem wierszy Juliana Tuwima"
w SP199

 

Iza Łodziato z klasy III ,
zajęła II miejsce

(przygotowanie uczennicy pani Jolanta Bolesławska)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
"Doskonale znam baśnie H. Ch. Andersena"
w SP160

Marlena Szadkowska z klasy III b, Sonia Bekrycht klasy III c
Marta Gąsiowska z III d.
zajęły II miejsce

(przygotowanie uczniów pani Małgorzata Grisgraber, pani Dorota Siekiera
i pani Beata Turczyn)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
"Najpiękniejsza ozdoba świąteczna"
w SP 1 - grudzień 2009


Michał Krysiak z klasy IIa
zajął I miejsce

(przygotowanie ucznia p. Katarzyna Tomasik)

KONKURS PLASTYCZNO - INFORMATYCZNY

(przygotowanie uczennicy p. Jolanta Bolesławska)

 X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
JĘZYKA ANGIELSKIEGO 

„CHAMPION 2009”

Marcel Karpiak z klasy IIIa



 w wojewódzkim etapie konkursu, po eliminacjach ustnych zajął V miejsce.

Julia Kujawa z klasy IIIa

w wojewódzkim etapie konkursu, po eliminacjach ustnych otrzymała wyróżnienie.
(przygotowanie uczniów p. Elżbieta Janiec)

V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY
w SP 174 - 23 kwietnia 2009r

„Miłośnicy Ziemi”

 

Jagoda Satkiewicz, Oliwia Król i Sandra Redner
z klasy IIIa
reprezentowały naszą szkołę w konkursie ekologicznym.

Dziewczynki zajęły drużynowo III miejsce.
(przygotowanie uczniów p. Beata Pasikowska)

III OGÓLNOŁÓDZKI  KONKURS INFORMATYCZNY
w ŁCDNiKP - 25 marca 2009r

„Tradycje Świąt Wielkiej Nocy"

 

Naszą szkołę reprezentowała Julia Lisowska z klasy IIIa.
Julia na 31 uczestników zajęła IV miejsce.

Otrzymała również wyróżnienie za projekt koszyka wielkanocnego.
(przygotowanie uczennicy p. Jolanta Bolesławska i p. Beata Pasikowska)

V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKONOMICZNY
w SP 79 - 26 marca 2009r.

„Grosik"

 

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie
Oliwia Ługowska (III a), Witold Pietrzak (III c),
Mateusz Morawski (III c), Filip Baranowski (III a)

którzydrużynowozajęli III miejsce.
(przygotowanie uczniów p. Beata Turczyn, p. Dorota Siekiera)

V edycja MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURS
w SP 205 - 18 marzec 2009r.

„Bądź Bezpieczny"

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III a
Julia Kujawa i Filip Wojciechowski,
którzydrużynowozajęli I miejsce.

 

(przygotowanie uczniów p. Beata Pasikowska)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
w SP 122 - luty 2009r.

„Moje ulubione miejsce w Łodzi”

Osoby z naszej szkoły nagrodzone w konkursie oraz ich prace(przygotowanie uczniów p. Jolanta Bolesławska)

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
 - 25  listopada 2008r.

„Miś - literacki i filmowy”

W finale konkursu z naszej szkoły wzięła udział drużyna z klasy III a w składzie:
Wiktoria Banasik, Julia Lisowska, Jagoda Satkiewicz
Szymon Sęczek, Błażej Smul
 i zajęła II miejsce.

  

(przygotowanie uczniów p. Beata Pasikowska, p. Małgorzata Mirowska)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
 - 5  marca 2008r.

Tradycje Świąt Wielkiej Nocy

W finale konkursu zorganizowanego przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego z naszej szkoły wzięła udział
 Weronika Kocińska uczennica klasy III c i zajęła III miejsce.

(przygotowanie uczennicy p. Katarzyna Tomasik)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
 - 2 stycznia 2008r.

„Boże Narodzenie - czas kolęd”

Osoby z naszej szkoły nagrodzone w konkursie

 I miejsce - Marcel Karpiak z klasy II a  i Weronika Kocińska z klasy III c
 II miejsce zajęła Sandra Pira z klasy II c  
III miejsce
zajęła Julia Lisowska z klasy II a
Osoby wyróżnione w konkursie to: Julia Kujawa z klasy II a
                                                               Piotr Kowalczyk
z klasy II a
                                                               Małgosia Jóźwiak
z klasy II b
                                                               Michał Mączkowski
z klasy II c
                                                               Marcin Ciupiński
z klasy III c

     

(przygotowanie uczniów p. Beata Pasikowska, p. Katarzyna Tomasik)

KONKURS ORTOGRAFICZNY - 21 listopada 2007r.

Weronika Kocińska z klasy III c
zajęła I miejsce i została Mist
rzem Kolorowej Ortografii
mal
ując dyktando "Nasza  Łódź"

 

(przygotowanie uczennicy p. Katarzyna Tomasik)

OGÓLNOŁÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI
 - 2 czerwca 2007r.

„Świerszczykowe wierszyki” – etap łódzki

      Weronika Kocińska z klasy II c, która zaprezentowała wiersz "Słowik"
zajęła I miejsce

 

(przygotowanie uczniów p. Katarzyna Tomasik)

KONKURS RECYTATORSKI - 9 maja 2007r.

„Świerszczykowe wierszyki” – etap dzielnicowy

     Finalistką z naszej szkoły została Weronika Kocińska z klasy II c, która zaprezentowała wiersz "Słowik"
 

(przygotowanie uczniów p. Katarzyna Tomasik)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
w SP2

„Wierzyć jak dziecko” – ilustracje do wierszy ks. Twardowskiego

     I miejsce – A. Tromińska  kl. III c ,  M. Czarnecka kl. I c
VI miejsce – P. Raczyński, A. Krajewski                               
wyróżnienia - M. Siadura, A. Włodarska – kl. III b

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
w SP 29 grudzień 2006

„Projekt kartki świątecznej"

III miejsce -  B. Szczepański kl. III c  i  C. Kowalczyk kl. II b
 wyróżnienia - W. Pietrzak, A. Sobolewski, M. Miedziak – kl. I c

(przygotowanie uczniów p. Katarzyna Tomasik, p. Dorota Kosacz)

Zegar

Kalendarium

images

(Kliknij aby wyświetlić kalendarz)

Aktualności


Dzisiaj jest: Piątek
20 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech,
Czechasz, Czechoń, Florencjusz,
Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon,
Teodor

Do końca roku zostało 256 dni.

Odwiedź nas na:

facebook-logo

Do wakacji zostało

63 Dni

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.