Od września 2018 roku rusza w naszej szkole projekt unijny "Inwestuję w siebie" - rekrutacja w pierwszym tygodniu września. Zapraszamy

2017/2018

IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA  ANGIELSKIEGO
SKILLFUL(ER)

(ŁCDNiKP)

Uczennica klasy VIC Iga Wasilewska została finalistką szóstego miejsca

Uczennicę przygotowała pani Aneta Rogala.

2016/2017

XIII EDYCJA KONKURSU LITERACKIEGO
DLA UCZNIÓW Z DYSLEKSJĄ

 „I Ty możesz zostać Andersenem"
(Gimnazjum nr 5)

ZUZANNA WĄSIŃSKAz klasy IVC 
zajęła I miejsce 

Zuza1 360x480

przygotowanie uczennicy pania Anna Adamus

XVI EDYCJA KONKURSU HISTORYCZNO-PLASTYCZNEGO
 „Rycerze i ich czasy”
(Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w Łodzi 
oraz Szkoła Podstawowa Nr 40)

WIKTOR BYCZKOWSKI z klasy Va 
zajął I miejsce 

 Bykowski Wiktor 4

   MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY 

Robert Graves „Mity starożytnej Grecji”. 
(Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego EDUKACJA)

Aleksander Szcześniak z kl. Vd. zajął w nim III miejsce. Gratulujemy.

Aleksander Szczesniak

przygotowanie ucznia pani Anna Adamus

 

CCI20170222 0003 564x800

 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
"KARTKA BOŻONARODZENIOWA"
(orgaznizator Gimnazjum nr 5)

CCI20170214 564x800

CCI20170214 0001 564x800

przygotowanie uczniów pani Jolanta Bolesławska i pani Beata Pasikowska

"THE BEST COMICS EVER 2016" 
komiks w języku angielskim

WP 20161207 019 (360x640)

I miejce - uczeń klasy VIB Mikołaj Głowacki 

wyróżnienie - uczeń klasy VA - Kacper Lisowski 

WP 20161207 001 (640x360)

przygotowanie uczniów pani Agnieszka Szymczak i pani Marta Sulmowska

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKO-ARTYSTYCZNY
"SIELSKO-ANIELSKO"

W kategorii literackiej nagrodę zdobył Sławomir Lewiński, uczeń klasy IVc.

Sławek Lewinski

Przygotowanie ucznia – p. Anna Adamus. Gratulujemy

2015/2016

 

  MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2016

(17 marca 2016 r. - wyniki maj 2016r.)

W kategorii MALUCH wyróżnienie otrzymują

  • Zbyszek Krauze kl. IV a
  • Mikołaj Wałega kl. IV c

W kategorii BENIAMIN wyróżnienie otrzymuje

  • Andrzej Nowakowski kl. V a

GRATULUJEMY!!

 IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MAŁYCH FORM LITERACKICH

(20 kwietnia 2016 r.) 

III miejsce zajął w nim Kacper Olczak z kl. Va,
wyróżnienieWincenty Bor z kl. VId.

male formy 3

 III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KALIGRAFII

(18 kwietnia 2016 r.) 

dyplom 360x480

 

 WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JEZYKA ANGIELSKIEGO

(Organizator Łódzki Kurator Oświaty we współpracy z ŁCDNiKP) 

Berenika Serwatka, uczennica klasy VIC otrzymała dyplom laureata zajmując wysokie
III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego.

Berenika III

 

Uczennicę przygotowała pani Aneta Rogala

 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
"KARTKA BOŻONARODZENIOWA"
(orgaznizator Gimnazjum nr 5)

Spośród 12 prac wysłanych na konkurs, aż 9 zostało wyróżnionych!
W gronie zwycięzców znaleźli się:
Wiktoria Minejko I miejsce (nagoroda rzeczowa), Nadia Sawan - klasa VIA
Wiktoria Felińska (nagroda rzeczowa) Ewa Królikowska, Iwo Szymański - klasa VIB
Wiktoria Skiba - klasa VI D
Andrzej Nowakowski - klasa VA
Natalia Niestrata i Paulina Asztal - klasa VB

konkurs BN

 

XV Ogolnołódzka Mała Olimpiada Języka Angielskiego 

 Berenika Serwatka uczennica klasy VIc została laureatką
XV Ogólnołódzkiej Małej Olimpiady Języka Angielskiego.

angielski
Serdecznie gratulujemy.

 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKO-ARTYSTYCZNY
"SIELSKO-ANIELSKO"

Dnia 3 grudnia ogłoszono wyniki drugiej edycji Międzyszkolnego Konkursu Literacko-Artystycznego pt. Sielsko-Anielsko pod honorowym patronatem Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej Łódzkiej. Konkurs polegał na napisaniu wiersza, opowiadania, listu, kartki z pamiętnika pt. Aniele Boży Stróżu mój… lub wykonaniu pracy plastycznej. Uczniom przyznano nagrody i wyróżnienia.

Nagrody w kategorii literackiej zdobyli:

Wiktor Labich, kl. VIa

Janusz Sarnacki, kl. VIa

Julia Klusek, kl. Vc

Nagrody w kategorii plastycznej otrzymali:

Kacper Olczak, kl. Va

Szymon Jaskólski, kl. Vc

Gratulujemy!

 WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Berenika Serwatka -uczennica klasy VI C awansowała do etapu finałowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego uzyskując w rankingu punktowym eliminacji dzielnicowych VI miejsce.

 

XV MAŁA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - etap szkolny i awans

 

Uczniowie klasy VI C: Berenika Serwatka, Wiktor Konkolewski, Miron Wasilewski awansowali do etapu dzielnicowego XV Ogólnołódzkiej Małej Olimpiady Języka Angielskiego dla klas szóstych uzyskując bardzo wysokie wyniki w eliminacjach szkolnych

 

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
"MASTER O
F ENGLISH"
(organizator SP 64)

Berenika Serwatka, Wiktor Konkolewski i Miron Wasilewski zajęli I miejsce 

angielski 2

angielski 1

 Uczniów przygotowała pani Aneta Rogala.

 

"THE BEST COMICS EVER 2015" 
komiks w języku angielskim

Wincenty Bor (klasa VId) - II miejsce
Andrzej Nowakowski (klasa Va) - IV miejsce
Zofia Zięba (klasa VId) - V miejsce

Przygotowanie uczniów pani Izabella Cytryniak

Wystawa pokonkursowa odbędzie się w październiku 2016 roku w łódzkiej Atlas Arenie na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu.

 

2015/2016 

KANGUR MATEMATYCZNY 2015

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Kangur Matematyczny
Andrzej Nowakowski 4a
Berenika Serwatka 5c
Iwo Szymański 5b

 Szkolny Konkurs Matematyczny
"Matematyczne SKO"

I miejsce - Szymon Jaskólski 4c

II miejsce   ex aequoMałgorzata Królak 4c i Oliwia Olczak 4b
II miejsce - Hubert Adamski 4c

III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY

"Kartka Bożonarodzeniowa"
w Publicznym Gimnazjum nr 5

III miejsce Wiktor Konkolewski klasa V c
WiktorWiktor Konkolewski 5c 240x133


wyróżnienie otrzymała Weronika Niewiadomska z klasy IVc
Obraz 008 180x240
oraz Dominik Maciejewski z klasy b
Obraz 009 180x240

 Szkolny Mikołajkowy Konkurs Matematyczny

I miejsce - Ivo Szymański  ex aequo I miejsce - Andrzej Nowakowski
II miejsce - Kacper Chmielewski

 Szkolny etap XII Ogólnołódzkiego Konkursu Matematycznego
"I Ty zostaniesz Pitagorasem"

do etapu dzielnicowego zakwalifikowali się:

Maksymilian Kubera VIa
Anna Kuśmierz VIa
Kacper Krysztofowicz VIc

I EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO "SIELSKO-ANIELSKO"
16 grudnia 2014 r.

nagroda - Julia Sękowska klasa VIb
wyróżnienie - Wiktor Labich klasa Va
(przygotowanie uczennicy mgr Anna Adamus)

I  EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "SIELSKO-ANIELSKO"

16 grudnia 2014 roku

nagroda - Zuzanna Barton klasa VIc
Klaudia Szymczak 
klasa IVb
wyróżnienie - Maciej Jugowicz 
klasa VIa
(przygotowanie Maria Oleszkiewicz)

OGÓLNOPOLSKI KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO 2015 

 Berenika Serwatka uczennica klasy Vc po raz kolejny zajęła I miejsce.

DSC 0262 180x320

Natomiast Miron Wasilewski z tej samej klasy zajął III miejsce

DSC 0258 180x320

Serdecznie gratulujemy

2013/2014

 

III Międzyszkolna Mała Olimpiada Języka Polskiego 
kwiecień 2014

 I miejsce - Julia Jaśkiewicz klasa VIa

(przygotowanie uczennicy mgr Anna Mikuszewska)

 

KANGUR MATEMATYCZNY 2014

Jakub Redner  z klasyVIa otrzymał wyróżnienie (najlepszy wynik w szkole)
Oskar Błoch  wyróżnienie

(przygotowanie uczniów mgr Beata Głębska)

Berenika Serwatka - wyróżnienie
(przygotowanie uczennicy mgr Maria Żak)

Po raz kolejny nasza szkoła przystapiła do OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO2014

W kategorii klas IV Berenika Serwatka zajęła I miejsce

Galileo Berenika

IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA GRAFIKĘ KOMPUTEROWĄ
"W świecie basni H. CH. Andersena"
organizatorzy: Szkoła Podstawowa Nr 64 im. Hansa Christiana Andersena, Prywatne Gimnazjum i Liceum ABiS oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

 I miejsce Wiktor Konkolewski klasa IV c
oraz wyróżnienie od internautów

konkurs w świecie baśni Andersena 2
I miejsce Amelia Maros klasa V c

 konkurs w świecie baśni Andersena 3

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY
"Kartka Bożonarodzeniowa"
w Publicznym Gimnazjum nr 5

I miejsce Wiktor Konkolewski klasa IV c

Wyróżnienia Kacper Chmielewski klasa IV b

Ewa Królikowska klasa IV b

Anna Kuśmierz klasa Va

(przygotowanie uczniów p. Beata Pasikowska)

Z PITAGORASEM NA TY

Jakub Redner  z klasy VIa finalista Konkursu Matematycznego

"Z Pitagorasem na TY"
(przygotowanie ucznia mgr Beata Głębska)

Kuba Redner

Zegar

Kalendarium

images

(Kliknij aby wyświetlić kalendarz)

Odwiedź nas na:

facebook-logo

Aktualności


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.

Do wakacji zostało

2.09.2018 12:00 44

Gościmy

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.